Par Mums

Kas ir MilkyZoo?

Mēs esam specializētais suņu barības, kaķu barības un aksesuāru zoo veikals internetā. Mēs izvēlamies tikai premium un super premium suņu barību un kaķu barību un pašas kvalitatīvākās preces suņiem un kaķiem. Pasūtot preces pie MilkyZoo, Tu vienmēr vari būt drošs, ka kaķu barība un suņu barība, un aksesuāri ir pašas augstākās kvalitātes. Turklāt mēs strādājam tikai ar oficiālajiem barības un preču izplatītājiem.

Kādu produkciju piedāvā MilkyZoo zoo veikals?

Pie mums vari pasūtīt augstvērtīgas preces kaķiem un suņiem. Pirms mēs piedāvājam produkciju saviem klientiem, mēs pārliecināmies par produktu kvalitāti. Gadījumā, ja Tava mīluļa iemīļotākā barība nav pie mums pieejama, dod mums ziņu, un mēs centīsimies palīdzēt.

MilkyZoo ir zoo interneta veikals Rīgā, kur atradīsiet visu nepieciešamo suņiem un kaķiem, sākot no barības, vitamīniem, našķiem un beidzot ar pavadām, kakla siksnām, un citiem aksesuāriem.

Mēs regulāri papildinām mūsu produkciju ar dažādu augstas kvalitātes kaķu un suņu barību un citām precēm. Ja esi iemīļojis kādu sauso vai slapjo suņu barību, kuru pie mums nevari atrast, tad raksti uz info@milkyzoo.lv un mēs centīsimies Tev palīdzēt.