Kaķiem ir ļoti biezs un koncentrēts urīns. Pietiek nepadzerties un bik apsaldēties, kā gana šaurie urīna izvadceļi aiziet ciet. Simptomi: kaķis paliek gurdens, pārstāj ēst, BIEŽI IET UZ KASTĪTI, bet tur nekas ārā nenāk. Nelabprāt dodās rokās. Vemj. Lūk, jums klasisks nečurātājs!

Bet, vai sunim tiešām nepieciešams apģēbs?

 Lasīt tālāk...

  

Iestājoties aukstākam laikam, esam spiesti atkal no jauna pastiept roku dziļāk skapī un paņemt kādu siltāku apģērbu. Vairums suņu saimnieki, īpaši mazo suņu šķirņu turētāji, sarosās, lai gādātu par siltāku apģērbu arī savam mājas mīlulim.

Bet, vai sunim tiešām nepieciešams apģēbs?

 Lasīt tālāk...

  

Vai zini cik veselīgs ir Tavs suns?

Vingrinājumi suņiem ir tikpat svarīgi, kā tie ir cilvēkiem. Salīdzini cik aktīvs ir Tavs suns salīdzinot ar datiem par tam raksturīgo un nepieciešamo aktivitātes līmeni un atpūtas laiku starp līdzīga vecuma, svara un šķirņu suņiem visā pasaulē.

 Lasīt tālāk...

  

Slavēšana, rotaļlietas un spēļu laiks var būt tikpat efektīvs kā cits ar pārtiku saistītas apbalvojums par komandas izpildīšanu. Galu galā tas nodrošinās, ka mēs savus četrkājainos draugus apmācām uzvedības modelim, kas ilgst ilgāk nekā ātrs, ar pārtiku saistīts stimuls.

Lasīt tālāk...

 

 

Lielākā daļa no mums vēlas, lai mūsu suņi būtu mums blakus tik ilgi, cik vien iespējams. Mēs nevaram kontrolēt visu, kas saistīts ar viņu veselību, taču svaru kontrolēt mēs varam.

Lasīt tālāk...

 

 

Suns neatsaucas tāpēc, ka visbiežāk sunim tas nedod nekādu labumu. Visbiežāk suni pasaucot, suns vai nu nesaņem neko pozitīvu vai pat tieši pretēji – viņš tiek sodīts par kaut ko.

Ko darīt?

Lasīt tālāk...

 

Kaķu tualetes jeb kaķu kastes pienācīga uzturēšana ir viens no galvenajiem saimnieku uzdevumiem, lai nodrošinātu abpusēji cieņpilnas cilvēka un zvēriņa attiecības. Ja saimniekiem degunu liek saraukt kaķu kastessaturs, smarža un regulāra uzkopšana, tad arī kaķiem var gadīties dažādas kaprīzes, kuras var mudina tos nokārtot savas dabiskās vajadzības ārpus savas tualetes.

Lasīt tālāk...

 

 

1.Iemāciet kucēnam būt sabiedriskam: socializējiet to, radiniet pie jaunām lietam, vietām un priekšmetiem, kamēr kucēns ir ziņkarīgs un labprāt iepazīst pasauli
2.Iemaciet kucēnam labas manieres: staigāt pie pavadas, sagaidīt saimniekus un ciemiņus, nokārtoties pareizajā vietā, atbilstoši uzvesties jūsu mājā
3.Iemaciet kucēnam palikt vienam: izmantojiet komandu „Paliec!”

Lasīt tālāk...

 

Ja suns ar prieku meklē kaut ko, kas viņaprāt ir ļoti gards un smaržīgs – vecie kauli, izmestas ēdienu atliekas un citas „delikateses”, tad tā ir ļoti dabīga suņu uzvedība, jo tajā mirklī viņš pārvēršas par mednieku un viņā atmostas apslēptie instinkti. Diemžēl šāda uzvedība nav pieļaujama dažādu iemeslu dēļ – suns var apēst kaut ko tādu, kas var izraisīt veselības problēmas, var aizrīties ar nepiemērotu kaulu, kā arī var saindēties.

 

 

Komanda "Pie manis!"

04.01.2017 12:22

Bieži vien saimnieks pats iemāca sunim nenākt pie viņa – suns izdara kaut ko, kas saimniekam šķiet slikta rīcība, piemēram apēdis kaut ko “neēdamu”. Tad saimnieks sauc suni “Nāc šurp! Nāc pie manis! Ko gan tu esi izdarījis?” Suns pienāk pie saimnieka un viņš tiek nosodīts. Sunim paliek asociācijas, ka pēc komandas “Nāc šurp!” viņš tiek nosodīts un ātri vien sapratīs, ka nākošreiz labāk gan nenākt un neatsaukties uz šo komandu. Bieži vien var novērot, ka pēc komandas “šurp!”, suns jau sāk izrādīt bailes, jo nezin, ko šoreiz sagaidīt, jo asociē šo komandu ar to, ka viņš tiks sodīts par kaut ko.

 

1-10 no 13

Lapa:
  1. 1
  2. 2